۱۳۹۰ دی ۲۲, پنجشنبه

تا دیر نشده به سوی ملت برگردید!می گویند :                                                                                                                   

دشمن دانا بلندت می کند         بر زمینت می زند نادان دوست


این مثل و شعر حکایت این روزهای رهبری نظام است که حتی اگر فرض کنیم جنبش سبز و معترضین پس از کودتای 88 و اصلاح طلبان دشمن ایشان باشند که به واقع نیستند و بلکه خیر خواه واقعی ایشان هستند، اما دوستان ادعایی اطرافشان که کسانی نیستند جز بد نامان و بد سابقه هایی که ضعفها و حقارتهای خود را در پناه حمایت ایشان پنهان کرده اند.
براستی کدامیک از این دو گروه سابقه ی بهتری در انقلاب و جنگ و سالهای سخت سی سال گذشته دارند؟

مهندس موسوی و شیخ کروبی و نوریزاد و دکترخزعلی و خانواده همت و باکری و سردار علایی وتاجزاده و بهشتی وصدها نفر از این دست را مقایسه کنید با احمدی نژاد و مشایی و رحیمی و بقایی و نقدی و طائب و....

 
زمانیکه دکتر خزعلی در سنین 17-18 سالگی در جبهه های جنگ جان خود را در طبق اخلاص گذاشته بود احمدی نژاد و فرقه اش در سنین 27-28 سالگی حتی یک روز نیز پای خود را به جبهه نگذاشتند.

مهندس موسوی که در زمان تحریم بین المللی زمان جنگ و وقتی نفت با هزینه بشکه ای 7 دلار استخراج میشد و 5 دلار بفروش می رسید کشور را به نحوی اداره کرد که مردم نه تنها گرسنه نماندند که آذوقه جبهه ها نیز با کمکهای اهدایی مردم تامین میشد، حال مقایسه کنید با دولت فعلی که یک قلم فساد آن 30000000000000 ریال اختلاس و 12 میلیارد دلار عدم واریز فروش نفت به خزانه و در مجموع حیف و میل کردن بیش از 700 میلیارد دلار درآمد افسانه ای نفتی سالهای اخیرو ویران کردن اقتصاد و صنعت و کشاورزی و حتی وحدت و انسجام واعتماد ملی می باشد. 

یک وقتی مهندس بهزاد نبوی می گفت سالانه 7 میلیارد دلار درآمد نفت داشتیم،سه میلیارد دلار صرف جنگ می شد،سه میلیارد دلار برای تامین ارزاق(دفترچه ی بسیج اقتصادی) هزینه می کردیم و تنها یک میلیارد دلار به پروژه های عمرانی اختصاص می یافت.

نمی دانم مدعیان بصیرت چگونه چشمان خود را بر اینهمه ظلم و جور و تزویر می بندند؟
می گویند شخصی با پرستیژ در خیابان راه می رفت که ناگهان به زمین خورد و وقتی سر بلند کرد دید که همه دارند نگاهش می کنند، برای اینکه نزد مردم به اصطلاح کنف نشود تا خانه خود سینه خیز رفت و با لباسهایی پاره و دست و پایی زخمی خود را به خانه رساند!!

 
حال این شده حکایت امروز مسئولین کشور خودمان که با اینکه به انحرافات رییس جمهور انتصابی خودشان پی برده اند برای کنف نشدن می خواهند تاآخر دوره او را و باندش را حفظ کنند غافل از اینکه این مار خوش خط و خال آفتاب خورده و جان گرفته و تا آنجا پیش خواهد رفت که نه از تاک نشان ماند و نه از تاکنشان!
انتخابات مجلس نهم نیز صحنه ای خواهد شد که این باند مخوف با پولهای به یغما برده از کیسه ملت دودمان مدعیان ولایت و رهبری را به باد خواهند داد و با آنان آن خواهند کرد که فکرش را هم نمی کردند.

اما جناح حاکم بجای شنیدن سخن ناقدان خیر خواهی چون موسوی و کروبی و بهزاد نبوی و محسن آرمین و مهدی خزعلی و تاجزاده و .... آنان را به ظلم و ستم به زندانهای انفرادی وحصر خانگی می افکند تا به خیال خویش در فضایی آرام این نمایش انتصابات را برگزار کنند.

بعنوان خیر خواهی دیگر به رهبری و سایر مسئولین می گوییم که قبل از اینکه اندک حیثیت باقیمانده در انتخاباتی خلوت و بی شرکت کننده (این روزها از اکثر کسانی که می پرسیم می گویند در انتخابات مجلس نهم شرکت نمی کنند)بر باد رود از راه توصیه شده توسط خناسان و متملقان و در یک کلام دوستان نادان برگردند و با همراهی ملت این شکاف عمیق ملت و حاکمیت را پر کنند.

والسلام علی من اتبع الهدی90/10/23


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر