۱۳۹۰ اسفند ۲۵, پنجشنبه

روز 68 اعتصاب غذای دکتر مهدی خزعلی/دروغهای رجا نیوزدر خبرها برگی دیگر از رذالت رسانه ی دروغ و نیرنگ و تزویر،رجا نیوز را خواندم با عنوان:اعتصاب غذا با معجون عسل و خرما!

در پی آن صحت گفته های مادر دکتر را پرس و جو کردم که ظاهراً دروغ بوده و مادر دکتر چنین اظهاراتی را نداشته اند!

فرض می گیریم که بنا به احساس مادرانه این چیزها را نوشته اند و جلویش گذاشته اند و او به گردن گرفته است،ولی کیست که دکتر مهدی را نشناسد و نداند این کوه استقامت بیدی نیست که با این بادها بلرزد؟کیست که نداند رجانیوز بنگاه دروغ پراکنی ید طولایی در اینگونه دروغ های شرم آور دارد؟کیست که نداند حاکمیت از سر استیصال دست به دامن چنین خزعبلاتی شده و این نشانه ی زبونی و ترس فزاینده ی آنها از این حرکت دکتر و دیگر آزادیخواهان است؟

این ادبیات کوچه و بازاری و عامیانه ی محض مطابقت با گفته های شرم آور و جیره خواران بیسواد و وقیح ،احمدی نژاد دارد.

اگر راست می گویید عکسی جدید از مهدی خزعلی را منتشر کنید تا همگان قضاوت کنند که چه کسی دروغ می گوید،آیا ایشان در اعتصاب غذا بوده یا خیر!

روزی که دکتر را که در پی حمله ی قلبی از اوین و بند350به بیمارستان طالقانی واقع در ولنجک منتقل شده بود (دوستان زیادی دکتر را در بیمارستان طالقانی عیادت کردند و ابراز نمودند به شدت کاهش وزن داشتند و به سختی صحبت می کردند ،ضعیف و لاغر شده بودند،آیا اینها در اثر اعتصاب غذا نبوده؟!)،وحشیانه از بیمارستان طالقانی شبانه ربودند و به بیمارستان قمر بنی هاشم متعلق به وزارت اطلاعات واقع در پل سیدخندان منتقل کردند،دستنویس زیر توسط سربازان گمنام جنبش سبزاز دکتر به بیرون آمد. 

دکتر با بدنی رنجور و دستهایی لرزان ولی روحیه ای عالی اینگونه نوشته بود:


 بر روی عکس کلیک کنید


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر